Przedszkola Samorz鉅owego w Igo這mi
w latach 2014 - 2019

Wizja Przedszkola

W naszym przedszkolu chcemy, aby dzieci ucz瘰zczaj鉍e do niego mog造 odnale rado i szczcie podczas codziennych zabaw. Aby w swoim przedszkolu czu造 si wa積e i bezpieczne, podczas nauki i zabawy.

Swoimi dzia豉niami d嘀ymy do tego, aby dzieci w Przedszkolu w radosnej i przyjaznej atmosferze mog造 si bawi, rozwija i zdobywa umiej皻noci, kt鏎e przydadz im si w nast瘼nych etapach kszta販enia.

W urzeczywistnianiu wizji Przedszkola powinien by zaanga穎wany ca造 personel pedagogiczny, administracyjno-obs逝gowy, jak r闚nie rodzice.

Efektem wsp鏊nej pracy b璠zie przedszkole przyjazne dzieciom, w kt鏎ym nasi milusi雟cy poczuj si bezpiecznie i dobrze, do kt鏎ego przyjd ch皻nie i z radoci.

Misja Przedszkola

Nasze Przedszkole:

Stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju, ukierunkowuje i wspomaga rozw鎩 dziecka stosownie do jego wrodzonych mo磧iwoci.

Zapewnia dzieciom opiek oraz bezpiecze雟two psychiczne i fizyczne.

Zapewnia wysokiej jakoci edukacj dla dzieci prowadzonych przez kompetentnych nauczycieli.

Dba o dobre samopoczucie dziecka, wzmacnia poczucie jego wartoci i uczy szacunku do innych, uwiadamia mu, 瞠 jest kim wyj靖kowym.

Inspiruje do samodzielnego dzia豉nia, poznawania wiata i nabierania dowiadcze przez dzieci.

Dostosowuje metody pracy do konkretnych sytuacji i potrzeb dziecka.

Wychowuje wra磧iwego odbiorc literatury i sztuki umo磧iwia prezentacj osi鉚ni耩 dzieci w rodowisku.

Przygotowuje dziecko do prze篡wania sukcesu, ale i do radzenia sobie z pora磬ami.

Propaguje trwa貫 i uniwersalne wzorce post瘼owania.

Promuje i propaguje zachowania proekologiczne i prozdrowotne.

Otacza specjalistyczn opiek dzieci z problemami emocjonalnymi i rozwojowymi.